Do sprzedania wyjątkowa posiadłość na działce o powierzchni 21000 m2 w Sosnówce powiat Oleśnicki 43 km od centrum Wrocławia oferta bez prowizji dla biura nieruchomości

Do sprzedania wyjątkowa posiadłość na działce o powierzchni 21000 m2 w Sosnówce powiat Oleśnicki 43 km od centrum Wrocławia oferta bez prowizji dla biura nieruchomości
Oferta bez prowizji dla biura nieruchomości.
Oferta na wyłączność ...
Do sprzedania wyjątkowa posiadłość rodzinna położona w Sosnówce gmina Twardogóra powiat Oleśnicki odległej od Wrocławia jedynie o 43 km.
Na ogrodzonym terenie o powierzchni 21000 m2 z automatyczną bramą wjazdową, setkami wiekowych nasadzeń, stawem użytkowym o powierzchni 3000 m2 znajdują się trzy budynki mieszkalne.
Sosnówka to miejsce bajkowe nie ma tu przemysłowych hal, wielkopowierzchniowych śmierdzących hodowli zwierząt, ruchliwej drogi, miejskiego drażniącego zapachu.
Jest za to wokół zieleń, wielki pachnący las, borówki, jagody, grzyby, widok na dzikie leśne zwierzęta i to wszystko za Waszym płotem.
Ogrodzony teren daje poczucie bezpieczeństwa i nienaruszalny azyl dla wszystkich domowników.
Ponad dwa hektary terenu na którym właściciele z wielkim rozmysłem posadzili ponad tysiąc drzew mających teraz już z 35 lat ochronią Ciebie przed wielkim żarem letniego tropikalnego skwaru, zapewnią cień i relaks po Twojej pracy. Szum własnych drzew, możliwość terapii we własnym brzozowym zagajniku nie do zastąpienia przez nic.
W prawej części posiadłości jest staw o powierzchni ok.3000 m2 gotowy do zarybienia, woda ze źródła które znajduje się na skraju ogrodzonego terenu ale oczywiście należy do posiadłości cały rok zasila staw czystym nieprzerwanym strumieniem.
Dom mieszkalny całoroczny o powierzchni ok.120 m2 to ponad 100 letni budynek murowany który właściciele odrestaurowali z wielkim pietyzmem dodając od strony ogrodu wielką przeszkloną werandę.
Na parterze mamy kuchnię, spiżarnię, łazienkę oraz salon z przepięknym kaflowym kominkiem. Na poddaszu znajdują się dwie niezależne sypialnie. Dom ogrzewany jest systemem centralnego ogrzewania zasilanego z ukrytej w ogrodzie butli gazowej.
Pracownia to drugi niezależny budynek, na parterze znajduje się pracownia ceramiczna do wykorzystania na przepiękne miejsce do pracy lub salon w stylu starej stodoły na poddaszu znajdują się dwa pokoje, kuchnia, łazienka.
Jest jeszcze trzeci niezależny budynek, to prawdziwa perełka, drewniany dom do aranżacji na prawdziwą niespotykaną użytkową stodołę z antresolą, obecnie jest tutaj garaż na tyłach domu jest jeszcze drewutnia.
Media na działce to prąd, woda z wodociągu oraz dwa niezależne szamba.
Dojazd drogą asfaltową w pobliżu stadnina koni, sklepy z podstawowymi artykułami spożywczymi w odległości ok.1 kilometra.
Dla mnie to bajkowe miejsce z którego nie chce się nigdzie wyjeżdżać.
Oczywiście mając do dyspozycji ponad dwa hektary gruntu możesz wybudować Swój dom marzeń.
I jeszcze jedna niezwykle ważna informacja na każdym kroku czuć artystyczne wizje i niezwykłe wyczucie przestrzeni artysty który tu żył i tworzył w pracowni Swoje szklane cuda pod nadzorem żony.
Rozmach i przestrzeń zapiera dech, musicie to koniecznie zobaczyć.
Proponowana cena sprzedaży przez właściciela 760000 PLN do rozsądnych negocjacji.

Zapraszam do oglądania
Wynegocjujemy dla Was najlepsze warunki sprzedaży

Taka nieruchomość do sprzedania trafia się niezwykle rzadko z niezwykłym ogrodem olbrzymim terenem w zielonej cichej okolicy zabudowanej trzema domkami urządzonymi z artystycznym gustem.
Oferta kompletna bez dodatkowych kosztów możesz zamieszkać tutaj od zaraz w Swojej własnej oazie.
Bez względu na to czy jedziemy rano czy też po południu czas dojazdu z Wrocławia i do Wrocławia nie przekracza 45 minut to przecież tylko 43 km i to bardzo dobrą drogą krajową nr 98 lub też drogą ekspresową S8.

Szczegółowe informacje: Anna Handzlik tel. +48 881 681 481
Niniejsza oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Pośrednik odpowiedzialny zawodowo: Anna Handzlik
Nr licencji zawodowej: 18156

Ostatnio zmienianyśroda, 03 lipiec 2019 22:06

Dodatkowe informacje

  • Numer oferty: 1384
  • Cena (pln): 760000
  • Powierzchnia (m2): 21000
  • Województwo: dolnośląskie
  • Powiat: Oleśnicki
  • Gmina: Twardogóra
  • Miasto: Sosnówka Kolonia
Powrót na górę